Uwaga! Nowy adres siedziby: ul. Sieradzka 5, 87-100 Toruń. 

PRZEKŁADNIE STOŻKOWE

   seria DZ

DZ
1

 

QB
2

 

Przekładnie stożkowe seria DZ
więcej

 

Przekładnie stożkowe seria QB 
więcej

W naszej ofercie znajdują się także przekładnie stożkowe. Rozwiązanie to stosuje się w tych aplikacjach, w których konieczne jest przekazanie mocy pomiędzy dwoma wałami obrotowymi pod kątem prostym. W przekładni stożkowej są dwa koła, których zarysy głów tworzą powierzchnię stożków, które toczą się po sobie. Zęby te mogą być zbieżne lub o stałej wysokości.

Przekładania zębata stożkowa

W naszej ofercie znajdziesz przekładnie stożkowe z serii DZ. Oferujemy je w dziewięciu różnych rozmiarach. Na życzenie klienta wykonujemy także przekładnie w oparciu o specjalny projekt. Dzięki temu rozwiązanie to będzie idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Przekładnia zębata stożkowa oferuje przełożenia 1/1, ½ lub 1/3. Dla zwiększenia wytrzymałości jednostki, jej korpus przyjął formę sztywnego monobloku z aluminium.

Zobacz także sprzęgła jednokierunkowe / prowadnice liniowe w naszej ofercie.

Przekładnie kątowe stożkowe

Nasze przekładnie stożkowe są wykonane z wysokiej jakości komponentów. Dzięki temu przekładnie cechuje wysoka trwałość oraz sprawność. Koła zębate zastosowane w tej jednostce zapewniają maksymalne przeniesienie obciążenia. Efekt ten jest możliwy dzięki hartowaniu i nawęglaniu ich powierzchni. Rdzeń zębatek jest elastyczny, dzięki czemu kompensuje wstrząsy mechaniczne. Odpowiedni luz kątowy natomiast pozwala układowi pracować cicho i w pełnym zazębieniu.

Przekładnie stożkowe – sprawdź katalogi i ceny TORMEC Reduktor

W asortymencie posiadamy także przekładnie stożkowe QB. Są one dostępne w ośmiu rozmiarach. Tego rodzaju przekładnie stożkowe oferują pięć przełożeń od 1:1 do 1:4. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi katalogami oraz cenami. Zajmujemy się także montażem przekładni planetarnych. Wybierając naszą ofertę stawiasz na wysoką jakość, a co za tym idzie – trwałość produktów. Nie zwlekaj więc dłużej i zgłoś się do nas. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, a na pewno oddzwonimy do Ciebie. Nasze przekładnie stożkowe sprawdzą się w Twoich aplikacjach, a Ty będziesz cieszył się skutecznym przeniesieniem mocy. TORMEC Reduktor to gwarancja jakości i niezawodności!