Uwaga! Nowy adres siedziby: ul. Sieradzka 5, 87-100 Toruń. 

SPRZĘGŁA JEDNOKIERUNKOWE / PROWADNICE LINIOWE

   seria CTS

CTS
1

 

GV, GF, UF, US
2

 

Prowadnice liniowe
więcej

 

Sprzęgła jednokierunkowe 
więcej

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje także sprzęgła jednokierunkowe oraz prowadnice liniowe. Pierwsze z produktów pozwalają ograniczyć nadmierną prędkość, a także przenoszenie momentu obrotowego w jednym kierunku. Dzięki temu w przeciwnym kierunku możliwy jest swobodny ruch względny. Sprzęgła jednokierunkowe są dostępne w wersji przeznaczonej do stosowania wewnątrz zamkniętych korpusów przekładni i osłon. Takie jednostki umieszcza się najczęściej w sąsiedztwie lub w miejscu wcześniej istniejących łożysk. Seria sprzęgieł jednokierunkowych GV natomiast nadaje się do stosowania poza osłona wałów napędowych. W tym rozwiązaniu to ramię reakcyjne połączone z bieżnią sprzęgła dostarcza odpowiedni moment obrotowy. Takie sprzęgła posiadają także własne smarowanie na cały czas eksploatacji.

Wariatory - zapoznaj się z naszą ofertą.

Prowadnica liniowa – dobre ceny od TORMEC Reduktor

Drugim elementem dostępnym w ofercie naszej firmy są prowadnice liniowe. Elementy te z powodzeniem stosuje się we wszystkich gałęziach przemysłu. Prowadnice liniowe pracują na sucho. Oznacza to, że do ich prawidłowego działania nie jest potrzebne smarowanie pomiędzy torem a kołami. Wynika to z faktu, że koła mają wewnętrzne smarowanie, tak jak ma to miejsce w przypadku łożysk. Wybierając prowadnice liniowe od CTS, możesz być pewien, że sprawdzą się one w każdym środowisku pracy. Koła użyte w konstrukcji dobieramy w zależności od stopnia zapylenia, narażenia na przemoczenie, czy reakcję z silnymi środkami chemicznymi. Dzięki temu mogą one zachować wysoką sprawność nawet w najtrudniejszych warunkach. W ofercie posiadamy również przekładnie stożkowe. Nasze produkty możemy także dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. W tym celu wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Wybierając prowadnice liniowe oraz sprzęgła jednokierunkowe od CTS, wybierasz wysoką jakość i sprawność jednostek. Nasze produkty sprawdzą się w mniejszych i większych aplikacjach.