Szukaj
Strona główna » O firmie

O firmie

TORMEC Reduktor to firma zajmująca się doborem, montażem i dostarczaniem podzespołów do budowy maszyn oraz urządzeń przemysłowych zarówno na potrzeby ich produkcji (konstruktorzy i producenci), jak i na etapie  eksploatacji (utrzymanie ruchu).

Firma TORMEC Reduktor została założona w 2002 roku z siedzibą w Toruniu.

Jesteśmy głównym przedstawicielem i partnerem włoskiego producenta przekładni MOTOVARIO w Polsce.

W trosce o Klienta w roku 2010 uruchomiliśmy Centrum Montażu Przekładni "MAC" (Motovario Assembly Center) potwierdzone certyfikatem jakości fabryki.

Dzięki montażowi oraz jednemu z największych magazynów przekładni MOTOVARIO w Europie - jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresowe terminy realizacji sięgające do 24h!

Dysponując odpowiednim potencjałem technicznym i kompetentną, wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem, spełniamy Państwa wymagania w zakresie doboru i dostaw napędów maszyn oraz sterowania.

Obroty jakich potrzebujesz

Motto firmy "obroty jakich potrzebujesz" skierowane do naszych Klientów daje poczucie bezpieczeństwa, niezawodności i profesjonalizmu, które firma TORMEC Reduktor stawia sobie jako cel nadrzędny.
Zobacz nasze produkty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram