Uwaga! Nowy adres siedziby: ul. Sieradzka 5, 87-100 Toruń. 

PRZEKŁADNIE ŚLIMAKOWE

   seria VSF

NMRX / SWX / SWFX
NMRX

 

NMRVPOWER / NMRV
NMRV

 

Przekładnie ślimakowe używane w niekorzystnych warunkach środowiska
więcej

 

Przekładnie ślimakowe i zespoły przekładni  (kombinacje)

więcej

SW
sw

 

 
 Przekładnie ślimakowe i zespoły przekładni  (kombinacje)
więcej
 

Ten rodzaj przekładni zębatych posiada dwie prostopadłe osie, które leżą w dwóch różnych płaszczyznach. Są one zbudowane ze ślimaka i ślimacznicy. Pierwszy z nich to wirnik śrubowy z gwintem trapezowym. Drugi natomiast to nic innego, jak koło zębate z zębami śrubowymi, które jest wklęsłe w przekroju wzdłużnym. Przeniesienie mocy w tego typu przekładniach odbywa się z dużym udziałem tarcia.

Reduktory ślimakowe

Rozwiązanie to pozwala uzyskać znacznie lepsze wartości przełożenia. Jest to zasługa pracy tego elementu. Styk zębów jest bowiem liniowy, a nie punktowy, co wpływa na uzyskanie bardzo dobrych przełożeń. Taka budowa oraz możliwości sprawiły, że obecnie są stosowane na wiele sposobów. Reduktory ślimakowe mogą z powodzeniem pełnić rolę napędu. Wówczas przenoszą one moc z wału czynnego na bierny. Poza tym znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach, takich jak podzielnica czy napęd stołu frezarki.

Zobacz również przekładnie walcowe w naszej ofercie. 

Przekładnia kątowa ślimakowa – najlepsza cena

Zróżnicowane potrzeby klientów sprawiły, że dostawcy przekładni ślimakowych przygotowali rozmaite warianty tych produktów. Dzięki temu można je zastosować w różnych środowiskach pracy. Produkty oferowane przez naszą firmę zapewniają wysoką modułowość , dzięki czemu znajdują zastosowanie w aplikacjach o szerokim zakresie mocy znamionowej. Stosując nasze przekładnie zapewnisz sobie najwyższe wskaźniki wydajności oraz przełożenia.

Przekładnia ślimakowa mała – motoreduktor

W ofercie naszej firmy są dostępne przekładnie ślimakowe przeznaczone do użytku w wilgotnym i korozyjnym środowisku. Zastosowaliśmy w nich rozwiązania, które znacznie podniosły ich wytrzymałość oraz niezawodność. Zastosowano w nich tuleje ze stali kwasoodpornej, a malowanie wykonano za pomocą antykorozyjnej farby. Dzięki temu praca w tak trudnych warunkach nie stanowi dla tych przekładni ślimakowych żadnego problemu. Zapraszamy więc do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań służymy pomocą! Wypełnij formularz kontaktowy, a na pewno odezwiemy się do Ciebie!