Uwaga! Nowy adres siedziby: ul. Sieradzka 5, 87-100 Toruń. 

FALOWNIKI DO SILNIKÓW - DRIVON

   seria SD - DV

DV
2

 

 

DRIVON 

więcej

 

Bardzo ważnym elementem konstrukcji jednostek napędowych są falowniki. Urządzenia te odpowiadają za przetwarzanie prądu stałego na przemienny o regulowanej częstotliwości i wartości. Dzięki nim sterowanie silnikiem jest znacznie prostsze. Falowniki do takich jednostek są w stanie regulować prędkość obrotową, co przekłada się na łagodniejszy rozruch czy zatrzymanie silnika. Takie detale pozwalają skutecznie wydłużyć żywotność silnika. Działają bowiem na niego mniejsze obciążenia, co w tym wypadku jest niezwykle istotne. Nasza firma oferuje falownik silnika marki Motovario Drivon.

Falownik do silnika 3-fazowego

Produkt ten najczęściej stosuje się w takich aplikacjach jak pompy, wentylatory i przenośniki taśmowe. Falownik do silnika 3-fazowego marki Motovario Drivon składa się z wielu niezawodnych komponentów. Istotne jest także oprogramowanie, które steruje całym systemem. Zapewnia ono doskonałą wydajność z uwzględnieniem efektywności energetycznej. Oferowany przez nas falownik silnika posiada także Kontrolę Wektorową. Dzięki niej możliwe jest zapewnienie stałego momentu obrotowego bez konieczności korzystania z obcego chłodzenia przy niskich obrotach.

Podzespoły do budowy maszyn i urządzeń - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Jak dobrać falownik do silnika?

Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać falownik do silnika elektrycznego, koniecznie zgłoś się do nas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży znamy potrzeby klientów i wiemy, które rozwiązania sprawdzą się w określonych jednostkach. W ofercie posiadamy zarówno falowniki na zasilanie jednofazowe, jak i trójfazowe. W pierwszym przypadku falowniki są w stanie obsługiwać silniki o mocy do 1,5 kW. W przypadku modeli trójfazowych natomiast obsługują moc wejściową do 5,5 kW.

Silnik elektryczny z falownikiem – sprawdź ofertę Motovario!

Jeśli więc potrzebujesz takich innowacyjnych rozwiązań, koniecznie zgłoś się do nas. W ofercie posiadamy nowoczesne rozwiązania, które zapewniają ekonomiczną obsługę silników elektrycznych. Wybierając rozwiązania od Motovario możesz być spokojny o wysoką jakość falowników. Sprawdź więc naszą ofertę i ciesz się z niezawodnej pracy silników elektrycznych z falownikiem w Twoich aplikacjach.