Uwaga! Nowy adres siedziby: ul. Sieradzka 5, 87-100 Toruń. 

Nowy adres siedziby: ul. Sieradzka 5, 87-100 Toruń
Główny przedstawiciel MOTOVARIO w Polsce.
Centrum Montażu MOTOVARIO w Polsce.
Największy magazyn MOTOVARIO w Polsce - dostawa 24h.
Doradztwo techniczne i serwis na terenie całego kraju.

POLECAMY

seriaDZPRZEKŁADNIE STOŻKOWE SerieDz1m

Seria przekładni stożkowych DZ, ZP i QB jest przeznaczona do zastosowań przemysłowych, gdzie jest  konieczne  przekazanie mocy pomiędzy dwoma wałami obrotowymi pod kątem prostym.

 

NOWOŚCI

 

Szanowni Państwo ,

 

Uprzejmie informujemy, że TORMEC Reduktor Sp.j. od kilku tygodni na bieżąco monitoruje oficjalne komunikaty, a także doniesienia medialne dotyczące sytuacji epidemiologicznej w Polsce w kontekście zachorowań na COVID-19.

Mając na uwadze zapewnienie pracownikom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, ciągłości działania firmy, ale przede wszystkim zapewnienia najlepszej obsługi naszych klientów i partnerów biznesowych, wdrożyliśmy plan, którego celem jest zminimalizowanie wpływu rozprzestrzeniania się koronawirusa na funkcjonowanie TORMEC Reduktor Sp.j.. Na bieżąco będziemy śledzić rozwój sytuacji i podejmować dodatkowe działania adekwatne do rozwoju sytuacji.

Pragniemy Państwa zapewnić, że nadal będziemy dostępni dla naszych klientów i partnerów biznesowych, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonów, a opiekunowie będą do Państwa dyspozycji. 

 

POBIERZ
Dokumentacja PDF
RYSUNKI 2D / 3D
E.S.S. Engineering Support System
VIDEO
 Oglądaj nas na YouTube
Google +
Obserwuj nasz profil, dołącz do Google+